| Artikelcode (SKU) | 111680 |
| EAN | 4013288018052 |
| SKU leverancier | 05018270001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 112 MM |
| Klingbreedte | 10,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/8" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111680 |
| EAN | 4013288018052 |
| SKU leverancier | 05018270001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 112 MM |
| Klingbreedte | 10,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 3/8" INCH |
| Klingdikte | 1,6 MM |
| Klinglengte | 175 MM |
| Klinglengte (in inch) | 7" INCH |
| Sleutelmaat (zeskantkling) | 8 MM |
| Sleutelmaat aandrijfzeskant | 13 MM |
| Wera naam | 932 a zaagsnede-schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw