| Artikelcode (SKU) | 111682 |
| EAN | 4013288018076 |
| SKU leverancier | 05018274001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 117 MM |
| Klingbreedte | 14,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 9/16" INCH |
| Artikelcode (SKU) | 111682 |
| EAN | 4013288018076 |
| SKU leverancier | 05018274001 |
| Merk | WERA |
| Land van herkomst | Cz |
| Greeplengte | 117 MM |
| Klingbreedte | 14,0 MM |
| Klingbreedte (in inch) | 9/16" INCH |
| Klingdikte | 2,5 MM |
| Klinglengte | 250 MM |
| Klinglengte (in inch) | 10" INCH |
| Sleutelmaat (zeskantkling) | 10 MM |
| Sleutelmaat aandrijfzeskant | 16 MM |
| Wera naam | 932 a zaagsnede-schroevendraaier |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw