Wiha 320N030100 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122202 SKU leverancier: 00821
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122202
EAN 4010995008215
SKU leverancier 00821
Merk WIHA
Bladdikte 1 0.5 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00821)
Handgreepdiameter 23 MM
Sleufkop 1 3 MM
Totale lengte (Metrisch) 204 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 100 MM