Wiha 320N030100 Schroevendraaier SoftFinish electric (vp=10) ref. 00821
Delen:
Artikelcode (SKU): 352879 SKU leverancier: 00821
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352879
SKU leverancier 00821
Merk WIHA
Aandrijving zaagsnede
ESD nee
Diameter (handgreep/hecht) 23 MM
VDE getest ja
Lengte (kling) 100 MM
Lengte 204 MM