Wiha 320N035100 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122203 SKU leverancier: 00822
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122203
EAN 4010995008222
SKU leverancier 00822
Merk WIHA
Bladdikte 1 0.6 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00822)
Handgreepdiameter 23 MM
Sleufkop 1 3.5 MM
Totale lengte (Metrisch) 204 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 100 MM