Wiha 320N035100 Schroevendraaier SoftFinish electric (vp=10) ref. 00822
Delen:
Artikelcode (SKU): 352880 SKU leverancier: 00822
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352880
SKU leverancier 00822
Merk WIHA
Aandrijving zaagsnede
ESD nee
Diameter (handgreep/hecht) 23 MM
Dikte (tip) 6 MM
Breedte (tip) 35 MM
VDE getest ja
Lengte (kling) 100 MM
Lengte 204 MM