Wiha 320N040100 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122204 SKU leverancier: 00823
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122204
EAN 4010995008239
SKU leverancier 00823
Merk WIHA
Bladdikte 1 0.8 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00823)
Handgreepdiameter 30 MM
Sleufkop 1 4 MM
Totale lengte (Metrisch) 211 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 100 MM