Wiha 320N045125 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122205 SKU leverancier: 00824
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122205
EAN 4010995008246
SKU leverancier 00824
Merk WIHA
Bladdikte 1 1 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00824)
Handgreepdiameter 30 MM
Sleufkop 1 4.5 MM
Totale lengte (Metrisch) 236 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 125 MM