Wiha 320N045175 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 352883 SKU leverancier: 00825
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352883
EAN 4010995008253
SKU leverancier 00825
Merk WIHA
Bladdikte 1 1 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00825)
Handgreepdiameter 30 MM
Sleufkop 1 4.5 MM
Totale lengte (Metrisch) 286 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 175 MM