Wiha 320N055125 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122206 SKU leverancier: 00826
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122206
EAN 4010995008260
SKU leverancier 00826
Merk WIHA
Bladdikte 1 1 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00826)
Handgreepdiameter 36 MM
Sleufkop 1 5.5 MM
Totale lengte (Metrisch) 243 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 125 MM