Wiha 320N055125 Schroevendraaier SoftFinish electric (vp=10) ref. 00826
Delen:
Artikelcode (SKU): 352884 SKU leverancier: 00826
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352884
SKU leverancier 00826
Merk WIHA
Aandrijving zaagsnede
ESD nee
Diameter (handgreep/hecht) 36 MM
Breedte (tip) 55 MM
VDE getest ja
Lengte (kling) 125 MM