Wiha 320N065150 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122207 SKU leverancier: 00829
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122207
EAN 4010995008291
SKU leverancier 00829
Merk WIHA
Bladdikte 1 1.2 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00829)
Handgreepdiameter 36 MM
Sleufkop 1 6.5 MM
Totale lengte (Metrisch) 268 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 150 MM