Wiha 320N065150 Schroevendraaier SoftFinish electric (vp=10) ref. 00829
Delen:
Artikelcode (SKU): 352886 SKU leverancier: 00829
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352886
SKU leverancier 00829
Merk WIHA
Aandrijving zaagsnede
ESD nee
Diameter (handgreep/hecht) 36 MM
Breedte (tip) 65 MM
VDE getest ja
Lengte (kling) 150 MM