Wiha 320N080175 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122208 SKU leverancier: 00830
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122208
EAN 4010995008307
SKU leverancier 00830
Merk WIHA
Bladdikte 1 1.2 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00830)
Handgreepdiameter 41 MM
Sleufkop 1 8 MM
Totale lengte (Metrisch) 299 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 175 MM