Wiha 320N100200 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 122209 SKU leverancier: 00832
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122209
EAN 4010995008321
SKU leverancier 00832
Merk WIHA
Bladdikte 1 1.6 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric sleufkop (00832)
Handgreepdiameter 41 MM
Sleufkop 1 10 MM
Totale lengte (Metrisch) 324 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 200 MM