Wiha 323N060100 Schroevendraaier SoftFin
Delen:
Artikelcode (SKU): 352917 SKU leverancier: 30365
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352917
EAN 4010995303655
SKU leverancier 30365
Merk WIHA
Binnenzeskant 1 (Metrisch) 6 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Schroevendraaier softfinish electric zeskant (30365)
Handgreepdiameter 36 MM
Totale lengte (Metrisch) 218 MM
VDE-artikel Ja
Zichtbare schachtlengte 100 MM