Wiha 334N050150 Stiftsleutel met dwarsgr
Delen:
Artikelcode (SKU): 352947 SKU leverancier: 27929
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352947
EAN 4010995279295
SKU leverancier 27929
Merk WIHA
Binnenzeskant 1 (Metrisch) 5 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Stiftsleutel met dwarsgreep electric zeskant (27929)
Handgreepbreedte (dwarsgreep) 100 MM
Handgreepdiameter 32 MM
Lengte T-handvat lemmet 150 MM
Totale lengte (Metrisch) 182 MM