Wiha 334N060150 Stiftsleutel met dwarsgr
Delen:
Artikelcode (SKU): 352948 SKU leverancier: 27930
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352948
EAN 4010995279301
SKU leverancier 27930
Merk WIHA
Binnenzeskant 1 (Metrisch) 6 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Stiftsleutel met dwarsgreep electric zeskant (27930)
Handgreepbreedte (dwarsgreep) 100 MM
Handgreepdiameter 32 MM
Lengte T-handvat lemmet 150 MM
Totale lengte (Metrisch) 182 MM