Wiha 334N080150 Stiftsleutel met dwarsgr
Delen:
Artikelcode (SKU): 352949 SKU leverancier: 27931
Specificaties
Artikelcode (SKU) 352949
EAN 4010995279318
SKU leverancier 27931
Merk WIHA
Binnenzeskant 1 (Metrisch) 8 MM
Blisterverpakking Nee
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Stiftsleutel met dwarsgreep electric zeskant (27931)
Handgreepbreedte (dwarsgreep) 100 MM
Handgreepdiameter 32 MM
Lengte T-handvat lemmet 150 MM
Totale lengte (Metrisch) 182 MM