Spantanghouder gebalan. BT30-70-ER25 (vp
Delen:
Artikelcode (SKU): 291749 SKU leverancier: 790023078
Specificaties
Artikelcode (SKU) 291749
EAN 5414919027037
SKU leverancier 790023078
Merk VYNCKIER
Lengte 70 MM
Gewicht 1,00 KG
D 42 MM
D1 31.75 MM
Opname Bt30 MM
Afmetingen (l x b x h) 400 x 400 x 300 MM