Spantanghouder gebalan. BT30-70-ER32 (vp
Delen:
Artikelcode (SKU): 180025 SKU leverancier: 790002245
Specificaties
Artikelcode (SKU) 180025
EAN 5414919015478
SKU leverancier 790002245
Merk VYNCKIER
Lengte 70 MM
Gewicht 1,00 KG
D 50 MM
D1 31.75 MM
Opname Bt30 MM
Afmetingen (l x b x h) 400 x 400 x 300 MM