Artikelcode (SKU): 561293 SKU leverancier: 2628G-180IP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 561293
EAN 7314150044030
SKU leverancier 2628G-180IP
Merk BAHCO
Gewicht 240 G
Totale lengte 180 MM
Lengte kop 36 MM
BETMS laser markering 180 mm
Certificaten ISO 5746
Lengte A 180 MM
Dikte kop 11 MM
Breedte kop 24 MM
Tand breedte 4 MM
Hoek hoogte 11.0 MM
Zaagkop lengte 14 MM
Knipcapaciteit Fe 2.5 MM
Knipcapaciteit 2.0 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Combinatietang ERGO™, tweecomponentengreep, gefosfateerd, 180 mm - industrieverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: