Artikelcode (SKU): 117311 SKU leverancier: CF G10-18-0180
Specificaties
Artikelcode (SKU) 117311
EAN 8691486013589
SKU leverancier CF G10-18-0180
Merk CETAFORM
Lengte 180 MM
Gewicht 231 gr KG
Type 1000 V
Aantal per overdoos 6
Verkoopseenheid 1
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Kombinatietang 180 mm - 1000V - 2K terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: