Combitang - 200 mm - DUOTECH 1000V - High Leverage (EX CF G10-18-0200)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889023 SKU leverancier: SR 12068020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889023
EAN 5420000073074
SKU leverancier SR 12068020
Merk STENROC
Lengte 200 MM
Gewicht 320 gr KG
Aantal per overdoos 6 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Combitang - 200 mm - DUOTECH 1000V - High Leverage (EX CF G10-18-0200) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: