Wiha Z01018006 Combinatietang Profession
Delen:
Artikelcode (SKU): 353874 SKU leverancier: 26708
Specificaties
Artikelcode (SKU) 353874
EAN 4010995267087
SKU leverancier 26708
Merk WIHA
Blisterverpakking Nee
Diameter max 1.8 MM
ESD-artikel Nee
Gehard verenstaal 1.8 MM
Harde draad 2.2 MM
Knipkracht 16 N
Middelharde draad 3.4 MM
Totale lengte (Duim) 7"
Totale lengte (Metrisch) 180 MM