Artikelcode (SKU): 117313 SKU leverancier: CF G30-48-0160
Specificaties
Artikelcode (SKU) 117313
EAN 8691486013671
SKU leverancier CF G30-48-0160
Merk CETAFORM
Lengte 160 MM
Gewicht 196 gr KG
Type 1000 V
Aantal per overdoos 6
Verkoopseenheid 1
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Kabelkniptang 160 mm - 1000V - 2K terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: