Artikelcode (SKU): 189347 SKU leverancier: CF E38-54-0200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 189347
EAN 8691486041780
SKU leverancier CF E38-54-0200
Merk CETAFORM
Lengte 200 MM
Gewicht 344 gr KG
Type Ks K
Aantal per overdoos 6
Verkoopseenheid 1
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Mini boutenschaar - 200 mm , max. 3,6 mm. terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: