Wiha Z18020006 High-performance zijknipt
Delen:
Artikelcode (SKU): 122403 SKU leverancier: 38191
Specificaties
Artikelcode (SKU) 122403
EAN 4010995381912
SKU leverancier 38191
Merk WIHA
Blisterverpakking Nee
Diameter max 3 MM
ESD-artikel Nee
Gehard verenstaal 3 MM
Harde draad 3.5 MM
Knipkracht 21 N
Totale lengte (Duim) 8"
Totale lengte (Metrisch) 200 MM