- Inklapbaar
- Heavy-duty aluminium multitool
- Drukknop aan de zijkant
- Hard, duurzaam canvas opbergetui met riemlus
- Roestbestendige roestvaststalen bladen
- Veelzijdige multitool met 18 functies
- Geanodiseerde afwerking in oranje
- Retailverpakking
| Artikelcode (SKU) | 111232 |
| EAN | 7314150120703 |
| SKU leverancier | MTT151 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 MM |
| Gewicht | 320 G |
| Totale lengte | 150 MM |
| Lengte L | 150 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111232 |
| EAN | 7314150120703 |
| SKU leverancier | MTT151 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 MM |
| Gewicht | 320 G |
| Totale lengte | 150 MM |
| Lengte L | 150 mm MM |
| BETMS laser markering | 70 mm |
| Aantal bladen | 18 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw