Wiha Z14117006 Installatietang TriCut Pr
Delen:
Artikelcode (SKU): 353979 SKU leverancier: 38552
Specificaties
Artikelcode (SKU) 353979
EAN 4010995385521
SKU leverancier 38552
Merk WIHA
Blisterverpakking Nee
Diameter max 1.6 MM
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Installatietang tricut professional electric (38552)
Harde draad 1.6 MM
Knipkracht 13 N
Middelharde draad 2.5 MM
Totale lengte (Duim) 7"
Totale lengte (Metrisch) 170 MM
VDE-artikel Ja
Zachte draad 4 MM