Wiha Z05020006 Punttang Professional ele
Delen:
Artikelcode (SKU): 353914 SKU leverancier: 26727
Specificaties
Artikelcode (SKU) 353914
EAN 4010995267278
SKU leverancier 26727
Merk WIHA
Blisterverpakking Nee
Diameter max 1.6 MM
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Punttang professional electric met snijvlak rechte vorm (26727)
Gehard verenstaal 1.6 MM
Harde draad 2.2 MM
Knipkracht 17 N
Middelharde draad 3.2 MM
Totale lengte (Duim) 8"
Totale lengte (Metrisch) 200 MM