Moersleutel, verstelbaar, met centrale moer, gefosfateerd, 12", 34 mm, 305 mm
Moersleutel, verstelbaar, met centrale moer, gefosfateerd, 12", 34 mm, 305 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111028 |
| EAN | 7314150007288 |
| SKU leverancier | 8072 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 10 in |
| Gewicht | 400 oz |
| Totale lengte | 255mm/10" in |
| BETMS laser markering | 10" Adjust |
| Certificaten | ISO 6787 / DIN 3117 / ASME B107.8M - 1996 / BS 6333 |
| Tandhoogte | 29 mm MM |
| Lengte A | 255 MM |
| Maximale opening | 31 MM |
| Tanddikte | 8,6 MM |
| Totale dikte | 15,5 MM |
| Dikte kop | 15,5 MM |