Wiha Z14016006 Afstrip-zijkniptang Profe
Delen:
Artikelcode (SKU): 353975 SKU leverancier: 26745
Specificaties
Artikelcode (SKU) 353975
EAN 4010995267452
SKU leverancier 26745
Merk WIHA
Blisterverpakking Nee
Diameter max 1.6 MM
ESD-artikel Nee
Extra omschrijving Afstrip-zijkniptang professional electric met dynamicjoint® (26745)
Harde draad 1.6 MM
Knipkracht 13 N
Middelharde draad 2 MM
Totale lengte (Duim) 6 1/2"
Totale lengte (Metrisch) 160 MM
VDE-artikel Ja
Zachte draad 4 MM