Artikelcode (SKU): 561161 SKU leverancier: 2430G-200IP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 561161
EAN 7314150100835
SKU leverancier 2430G-200IP
Merk BAHCO
Gewicht 170 G
Totale lengte 200 MM
Lengte kop 72 MM
BETMS laser markering 200 mm
Certificaten ISO 5745
Lengte A 200 MM
Dikte kop 9,3 MM
Breedte kop 17 MM
Tand breedte 3 MM
Hoek hoogte 2.5 MM
Zaag lengte 12 MM
Zaagkop lengte 12 MM
Knipcapaciteit Cu 3.0 MM
Knipcapaciteit Fe 1.8 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Punttang ERGO™, lang, tweecomponentengrepen, gefosfateerd, 200 mm - industrieverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: