Artikelcode (SKU): 189368 SKU leverancier: CF E29-54-0250
Specificaties
Artikelcode (SKU) 189368
EAN 8691486031651
SKU leverancier CF E29-54-0250
Merk CETAFORM
Lengte 250 MM
Gewicht 318 gr KG
Aantal per overdoos 6 st/pcs
Grootte bek 33 MM
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Waterpomptang - 250 mm Auto-adjust terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: