Artikelcode (SKU): 560896 SKU leverancier: 2101G-160IP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 560896
EAN 7314150106295
SKU leverancier 2101G-160IP
Merk BAHCO
Gewicht 170 G
Totale lengte 160 MM
Lengte kop 18,1 MM
BETMS laser markering 160 mm
Lengte A 160 MM
Dikte kop 9 MM
Bekopening 2 MM
Breedte kop 21 MM
Tand breedte 2 MM
Knipcapaciteit Cu 3.8 MM
Knipcapaciteit Fe 2.5 MM
Knipcapaciteit 2.0 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Zijsnijtang ERGO™, terugslagveer, tweecomponentengreep, gefosfateerd, 160 mm - industrieverpakking terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: