Blokvijl half zoet - 150mm handvat PAM.MD150EMA
Delen:
Artikelcode (SKU): 186212 SKU leverancier: PAM.MD150EMA
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186212
EAN 3148518598019
SKU leverancier PAM.MD150EMA
Merk FACOM
Lengte 150,0 MM
Gewicht 140,0 G
Dikte 4,0 MM
DIKTE E1 15,0 MM
Normen Nfe 75-001, nfe 75-002
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Blokvijl half zoet - 150mm handvat PAM.MD150EMA terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: