Half ronde vijl half zoet 150mm handvat DRD.MD150EMA
Delen:
Artikelcode (SKU): 186197 SKU leverancier: DRD.MD150EMA
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186197
EAN 3148518600439
SKU leverancier DRD.MD150EMA
Merk FACOM
Lengte 150,0 MM
Gewicht 100,0 G
Dikte 4,5 MM
DIKTE E1 16,0 MM
Normen Nfe 75-001, nfe 75-002
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Half ronde vijl half zoet 150mm handvat DRD.MD150EMA terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: