Hout half ronde vijl half zoet 250 mm RAB.DRDMD250A
Delen:
Artikelcode (SKU): 186217 SKU leverancier: RAB.DRDMD250A
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186217
EAN 3148518604499
SKU leverancier RAB.DRDMD250A
Merk FACOM
Lengte 250,0 MM
Gewicht 260,0 G
Dikte 25,0 MM
DIKTE E1 7,0 MM
Normen Nfe 75-001, nfe 75-002
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Hout half ronde vijl half zoet 250 mm RAB.DRDMD250A terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: