Driekante vijl half zoet 150mm handvat TRI.MD150EMA
Delen:
Artikelcode (SKU): 186242 SKU leverancier: TRI.MD150EMA
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186242
EAN 3148518601405
SKU leverancier TRI.MD150EMA
Merk FACOM
Lengte 150,0 MM
Gewicht 130,0 G
Dikte 11,0 MM
Normen Nfe 75-001, nfe 75-002
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Driekante vijl half zoet 150mm handvat TRI.MD150EMA terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: