Vierkante vijl ERGO™, met hecht, halfzoet, 300 mm
Vierkante vijl ERGO™, met hecht, halfzoet, 300 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110558 |
| EAN | 7311518295745 |
| SKU leverancier | 1-160-12-1-2 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 347 G |
| BETMS laser markering | 12" |
| Tanden per cm | 8 |
| Tanden per inch | 20 TPI |
| Artikelcode (SKU) | 110558 |
| EAN | 7311518295745 |
| SKU leverancier | 1-160-12-1-2 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 347 G |
| BETMS laser markering | 12" |
| Tanden per cm | 8 |
| Tanden per inch | 20 TPI |
| Type snede | 1 |
| Vijl lengte | 300 MM |
| Vijl breedte | 12 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw