Dop 1/2", zeskant, vonkvrij, aluminium brons, 19 mm
Dop 1/2", zeskant, vonkvrij, aluminium brons, 19 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 571519 |
| EAN | 7314150347322 |
| SKU leverancier | NS220-17 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 70 G |
| Totale lengte | 40 MM |
| Lengte L | 40 mm MM |
| Afmeting | 17 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 571519 |
| EAN | 7314150347322 |
| SKU leverancier | NS220-17 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 70 G |
| Totale lengte | 40 MM |
| Lengte L | 40 mm MM |
| Afmeting | 17 mm MM |
| BETMS laser markering | 17 mm |
| Diepte kogellagers | 18 MM |
| Dop breedte | 25 MM |
| Binnenvierkant aandrijving | 25 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw