Artikelcode (SKU): 174160 SKU leverancier: NS300-10-200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 174160
EAN 7314150317783
SKU leverancier NS300-10-200
Merk BAHCO
Gewicht 165 G
Totale lengte 320 MM
Bladlengte 200 mm MM
Breedte handvat 36 MM
Breedte punt 10 mm MM
Dikte punt 1.8 mm in
Lengte handvat 122 mm MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer gleufschroevendraaier, ERGO™, vonkvrij, aluminium brons, 1,8 mm x 10 mm x 200 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: