Artikelcode (SKU): 571698 SKU leverancier: NS602-600
Specificaties
Artikelcode (SKU) 571698
EAN 7314150285198
SKU leverancier NS602-600
Merk BAHCO
Gewicht 1700 G
Totale lengte 600 MM
Diameter 20 MM
BETMS laser markering 600x20
Lengte A 20 MM
Lengte B 31 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Breekijzer, vonkvrij, aluminium brons, 20 mm x 600 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: