Artikelcode (SKU): 571632 SKU leverancier: NS408-300
Specificaties
Artikelcode (SKU) 571632
EAN 7314150318292
SKU leverancier NS408-300
Merk BAHCO
Gewicht 600 G
Totale lengte 300 mm MM
BETMS laser markering 300 mm
Tanddikte 12 MM
Dikte kop 12 MM
Grijpcapaciteit 55 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Waterpomptang, vonkvrij, aluminium brons, 300 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: