Artikelcode (SKU): 186457 SKU leverancier: AN11X350SR
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186457
EAN 3148518695916
SKU leverancier AN11X350SR
Merk FACOM
Gewicht 320 G
D 11,0 MM
L 500 MM
L1 350 MM