- 2 bar
| Artikelcode (SKU) | 190298 |
| EAN | 5420000038431 |
| SKU leverancier | MA 802000 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 0,074 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g INCH |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Druk | 2 BAR |
| Artikelcode (SKU) | 190298 |
| EAN | 5420000038431 |
| SKU leverancier | MA 802000 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 0,074 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g INCH |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Druk | 2 BAR |
| Gastype | Propaan |
| Maximale afgifte | 8 kg/h |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw