- Slangbreukventiel
| Artikelcode (SKU) | 190337 |
| EAN | 4001845521183 |
| SKU leverancier | CFH 52118 |
| Merk | CFH |
| Gewicht | 0,11 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Uitgang | 3/8" m |
| Aantal per overdoos | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 190337 |
| EAN | 4001845521183 |
| SKU leverancier | CFH 52118 |
| Merk | CFH |
| Gewicht | 0,11 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Uitgang | 3/8" m |
| Aantal per overdoos | 2 |
| Druk | 1,5 - 4 BAR |
| Verkoopseenheid | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw