MAGMA Slangbreukventiel met resetknop / SBS 0,5-4 bar / ** 5-10 kg/h ** - aansluiting 3/8''L
MAGMA Slangbreukventiel met resetknop / SBS 0,5-4 bar / ** 5-10 kg/h ** - aansluiting 3/8''L
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 190304 |
| EAN | 5420000038899 |
| SKU leverancier | MA 803710 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 0,084 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g INCH |
| Uitgang | 3/8" m |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 190304 |
| EAN | 5420000038899 |
| SKU leverancier | MA 803710 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 0,084 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g INCH |
| Uitgang | 3/8" m |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Druk | 1,5 - 4 BAR |
| Maximale afgifte | 10-14 kg/h |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw