Butaangaspatroon - 190 gr. - Norm DIN EN417:2012-05
Butaangaspatroon - 190 gr. - Norm DIN EN417:2012-05
op voorraad
€4,33 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 190315 |
| EAN | 5420000044890 |
| SKU leverancier | MA 200250 |
| Merk | MAGMA |
| Vermogen | 1,54 kW |
| Gewicht | 0,550 KG |
| Autonomie | 1,5 5,5 u/h H |
| Debiet | 118 g/h L/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 190315 |
| EAN | 5420000044890 |
| SKU leverancier | MA 200250 |
| Merk | MAGMA |
| Vermogen | 1,54 kW |
| Gewicht | 0,550 KG |
| Autonomie | 1,5 5,5 u/h H |
| Debiet | 118 g/h L/MIN |
| Aantal per overdoos | 6 st/pcs |
| Piëzo-ontsteking | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
| Werktemperatuur | 1200 c° |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw